Wagner

Wagner, 1947'de "Josef Wagner tarafından Almanya'da kurulmuştur. 1953 yılında Dünyanın ilk elektrikli ve havasız boya tabancasını üretmiştir. Sonrasında Dünyanın ilk elektrikli gres tabancasını tasarlayıp üretmiştir. 1964’lü yıllarda Müteahhitler için geliştirdiği yüksek performanslı boya tabancaları ile sektöre birçok yenilik kazandırmıştır. 1969'da WAGNER ilk elektrostatik toz boya sistemini üreterek sektöre öncülük etmiş ve Yüksek basınçlı, havasız boya püskürtme pompaları geliştirmiştir.

Wagner, geliştirdiği yüzlerce ürünle, Boya Püskürtme Tabancaları sektöründe liderliğini sürdürmektedir. Ev, ofis, bahçe, atölye gibi iç ve dış mekanlarda kullanılabilecek çeşitli boyama ve dekorasyon ürünlerini geliştirir ve üretir.

Wagner boya tabancaları, sıcak hava tabancaları, buharlı duvar kâğıdı sökme makinaları boyama, kaplama, duvar kâğıdı sökme işlemlerinizi ve yüzey temizleme işlemlerinizi kolaylaştırır.

Boya spreyleri satmak için yola çıkan Wagner, bugün tüm araştırma ve geliştirme, mühendislik, üretim ve pazarlama işlemlerini kendi bünyesinde barındırmaktadır.

Wagner, tüm müşterilerine inovasyon, yüksek teknoloji mühendisliği, kaliteli üretim ve servis desteği sağlamaktadır.

Freze Dış Ticaret, Wagner markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörüdür.