Parago

Tutku, tasarımın kalbinde yer alır; hayatın kalbindedir, her şey demektir. 

Tutku olmadan özgürlük, yaratıcılık, hayat yoktur.
PARAGO, özgür ve havalı bir yaşam tarzı konusunda tutkulu olan ancak kısa sürede bunu başarmak için onları tatmin edecek herhangi bir ürün bulamadıklarını öğrenen bir grup insan tarafından kuruldu. Genç nesile akıllı yaşam ürünlerini hem şık hem de kaliteli bir şekilde sunmak ve onların daha aktif, sağlıklı ve mobil bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak arzusuyla PARAGO markası bu misyonu tamamlamak için kuruldu. İlgili sektörlerde uzun yıllara dayanan çalışma tecrübesine sahip Alman ve Çinli uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından yönetilen PARAGO hem birinci sınıf tasarım hem de mükemmel kalitede ürünler sunmaktadır. Almanya'da tasarlanan ve Çin'de üretilen PARAGO, müşterilerine şunu vadediyor: “Tutkunuzun yol göstermesine izin verin. Gerisini düşünmeyin.”
Parago ’da 3 temel değerimize dayanarak yaptığımız her şeyde benzersiz olmaya çalışıyoruz.
Akıllı Çözümler: Parago ürünleri hayatınızı daha kolay, daha serin ve daha az stresli hale getirecek şekilde tasarlanıp üretilmiştir.
Güvenilir Kalite: Parago ürünleri uluslararası en yüksek kalite standartlarını karşılamaktadır. En uzak yerlerde bile ürünler sizi asla yarı yolda bırakmaz.
Benzersiz Tasarım: Ürün çözümlerimiz benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır, nereye giderseniz gidin, her zaman ilgi görecektir. 
Parago’nun misyonu, tutkunuzu yaşamanıza izin vermek ve gerisini düşünmemeniz üzerine kurulmuştur. 
Zaman zaman araba kullanıp eğlenmeyi sevenler için, çağın tüm yeniliklerini denemek isteyen teknoloji bağımlıları için, hayatın mükemmelliğinin peşinden koşanlar için, iş-yaşam dengesi isteyen anneler için…
Parago sağlıklı, mobil yaşam tarzınızı yaşamanız için size destek olur ve kendinize odaklanabilmeniz için size akıllı, güvenilir ve benzersiz tasarımlı ürün çözümleri sunar.
Gerisini düşünmeyin, bu kadar basit.

Freze Dış Ticaret, PARAGO markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörüdür.