Michelin

Michelin, Édouard ve André Michelin kardeşler tarafından 28 Mayıs 1888 yılında Fransa’da kurulmuştur. Merkezi Fransa’nın Clermont-Ferrand şehrinde bulunan Michelin, Araç Lastiği, Lastik Bakım Ürünleri ve aksesuarları üretmektedir.

Araç Lastik endüstrisinde lider olan Michelin, ihtiyaçlara uygun lastik üretmenin yanı sıra, mobil verimliliğini arttırmak için hizmetler ve çözümlerde üretmektedir. Michelin ayrıca müşterilerine, seyahatlerde kullanabilecekleri dijital hizmetler ve haritalar sunar.

Michelin, kompakt ve kullanışlı lastik bakım ürünleri ile daima güvenli sürüş yapmanızı hedefler. Doğru lastik basıncı lastik ömrünü, yakıt verimliliğini ve sürüş güvenliğini doğrudan etkilemektedir. Avuç içi büyüklüğündeki dijital lastik basınç ölçer ve hava pompaları ile daima doğru ve tam lastik basıncı ile yolculuk yapmanıza yardımcı olur.

"Mobilite’nin insani gelişme için bir zorunluluk olduğuna inandığımızdan, daha güvenli, daha verimli ve daha çevre dostu hale getirmek için tutkulu bir şekilde yenilik yapıyoruz. Ödünsüz kalite taahhüdümüz ve müşterilerimize iyi hizmet vermek önceliğimizdir."

Freze Dış Ticaret, Michelin Lastik Şişirme Pompası, Michelin Lastik Basınç Ölçerler, Michelin Araç Temizlik ve Bakım Ürünleri, Michelin Silecekler, Michelin Oto Kokuları, Michelin Araç Paspasları, Michelin Basınçlı Yıkama Makinaları, Michelin Havalı El Aletleri ve Kompresörlerinin Türkiye'deki tek yetkili distribütörüdür.