ICECO

Son 15 yılda ICECO, yoldayken, temel yiyecek ve içecek depolama konusuna çözüm odaklı bir marka inşa etti. ICECO, nerede olursa olsun günlük yiyeceklerin taze ve içeceklerin soğuk tutulması amacıyla araç, karavan sahiplerinin ve açık hava kullanıcılarının yaşam tarzlarına uyacak şekilde tasarlanmış yüksek kaliteli araç buzdolapları üretir ve satar.
2005 yılında kurulan ICECO, dünyanın önde gelen ve en deneyimli taşınabilir araç buzdolabı üreticilerinden biri haline geldi. Son 10 yıl içerisinde, ICECO 127 teknoloji patentine ve güçlü sürdürülebilir araştırma ve geliştirmeye sahip oldu.
ICECO, 66'dan fazla ülkede 2.000.000'dan fazla ürün satmıştır. ICECO ayrıca dünya çapında Mercedes-Benz, Scania, Volvo ve Renault gibi birçok uluslararası otomobil markası adına araç buzdolapları için entegre çözümler sağlayarak bu markaların birincil tedarikçisi haline geldi.
ICECO, yıllık 800.000 adet üretim kapasitesi ile Dünyanın lider oto buzdolabı üreticisi.
ICECO, profesyonel Ar-ge ekibi ve 127 adet patentli teknolojisiyle Dünyanın en büyük oto buzdolabı üreticisi.
ICECO, Mercedes, Volvo, Audi, Cadillac, Scania gibi birçok otomotiv üreticisinin onaylı oto buzdolabı üreticisi.
ICECO, Alman Reddot ve Amerikan IDEA başta olmak üzere birçok uluslararası ödüle sahip patentli ürünleriyle üstün teknoloji sunmaktadır.

Freze Dış Ticaret, ICECO markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörüdür.